Hlavní budova:

Apartmán pro 4+2 osob 

Apartmán je koncipován do dvou podlaží, v prvním podlaží je jedno samostatné lůžko a dvoulůžko, TV, koupelna, vybavená kuchyňka s lednicí, varnou deskou a varnou konvicí. V podkroví se nachází ložnice se třemi samostatnými lůžky

Apartmán 4 osoby v hlavní budově 

V apartmánu se nachází dvě samostatná lůžka a dvoulůžko, koupelna, TV, kuchyňka s lednicí, varnou deskou a varnou konvicí.

Přístavba hlavní budovy:

Apartmán pro 4 osoby

Apartmán s vlastním vchodem, manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Součástí apartmánu je kuchyňka s lednicí, varnou deskou a varnou konvicí.  Na pokoji je také televize, wi-fi a koupelna se sprchovým koutem.

Apartmán pro 3 osoby

Apartmán s vlastním vchodem, manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Součástí apartmánu je kuchyňka s lednicí, varnou deskou a varnou konvicí. Na pokoji je také televize, wi-fi a koupelna se sprchovým koutem.

Vedlejší budova:

Apartmán pro 3+2 osoby

Apartmán pro 3 osoby s možností přistýlky na rozkládacím dvoulůžku, s vlastní terasou a parkováním. Součástí apartmánu je kuchyňka s lednicí, varnou deskou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.  Na pokoji je také televize, wi-fi a koupelna se sprchovým koutem.

 

Apartmany-Audy v Mníšku pod Brdy hodnocení